دسته‌ها
پستها

فری سایز

فری سایز
فری سایز

فری سایز یا فیری سایز که برگرفته از واژۀ انگلیسی Free Size است، اصطلاحی است که در بحث پوشاک به کار می‌رود و معمولا به لباس‌هایی گفته می‌شود که به دلیل خاصیت پارچه، کمی حالت کش دارد و به چندین سایز اندازه می‌شود.

در واقع لباس فری سایز برای افراد مختلف با سایزهای گوناگون، قابل استفاده است. این اصطلاح بیشتر برای پوشاک زنانه استفاده می‌شود.

به فری سایز می‌توان اندازه آزاد، سایز همه و یا اندازه همه هم گفت.

تمامی حقوق برای وب سایت یعنی چه محفوظ است.

یعنی چه

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

پس اگه به همه سایزی میخوره چرا نوشتن فیری سایز از سایز ۳۶ تا ۴۰. یعنی هر کس توی این رنج سایز باشه بهش میخوره؟ میشه همچین چیزی؟ گشاد یا تنگ نمیشه؟

اره ولي باسه ٣٦ گشاد ميشه باسه ٤٠ فيت يا تنگ

دیگه مدلش ازاده میخوره به این سایزا 

فری سایز

فیری سایز ینی از ۳۶ تا ۴۶ 

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

 برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

هن

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

اشتباه گفتم

نوشته ۳۶ تا ۴۶ اخه مگه میشه؟

اکَثر پارچه هاش کشین فری سایزا.. 

من مثلا ۳۸-۴۰ ام بهم خوب میشه؟

اره افرین اینو نوشته

من 38 ام خوبه برام 

خوب میشن تو تن؟ اینترنتی میخوام بخرم

اره ٤٦ خيلي تنگ ميشه شايدم نخوره اصلا. لب مرزي نگير. الكي ميزنن اين سايزارو. مگه اينكه خيلي گشاد باشه. وگرنه كشي باشه بدجور ميچسبه ب بدن

مرسی

گفته پارچش شانتون نخ

مانتو جلو باز فری سایز به مادرم که سایزش ۴۶ میخوره همیشه بدون استثنا به خودمم که سایزم ۴۰ و ۳۸ میخوره همیشه مانتو هامو بعد سه چهار بار پوشیدن میدم به مادرم به هردومون میخوره عزیزم  جلو بسته هام که فری سایز نیستن اکثرا

نخي باشه بايد خيلي گشاد باشه وگرنه جاي باز شدن نداره ك. اگه از اين اينترنتياس بهشون اعتماد نكن. باسه من ي دونه مثلا سايزمم فرستاد، تنگ تنگ بود!بعد ميگفت نه بدنت مشكل داره وگرنه اين سايزش درسته!!

اره عزیزم اگه هیکلت مشکلی نداره و شکم و پهلو نداری کیپ تنت میشه . اما کسی ک سایزش ۴۶ هست خوب اون تو تنش میره اما همه گُوزه مُوزه هاش میزنه بیرونو قشنگ نمیشه ..

اگه مانتو باشه اره. من فكر كردم لباسي چيزيه

تو شهرمونه ها،حال ندارم برم حضوری

فری سایز

مانتوست؟

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

هیچ محصولی وجود ندارد

پرداخت

 

 راهنمای سایز بندی 

معمولا برای خرید لباس بطور حضوری از سایزبندی لارج و ایکس لارج و غیره … نام می بریم . اما این سایزبندی ها با هم متفاوت هستند. بعضی از این سایزبندی ها اروپایی ، آمریکایی و برخی ایرانی می باشند و حتی بین تولید کنندگان ایرانی نیز اندازه های این نوع سایزبندی ها با هم متفاوت هستند. در خرید حضوری امکان پرو کردن لباس و مشاهده آن از نزدیک ، به مشتری امکان انتخاب سایز دلخواه را می دهد اما در خریدهای اینترنتی و غیر حضوری این امکان فراهم نمی باشد.  فروشگاه اینترنتی لباسها برای اولین بار به منظور کمک به مشتریان گرامی برای انتخاب صحیح سایز ، بجای اکتفا به الفاظی مانند لارج و ایکس لارج و … ، سعی کرده است تمام محصولاتی که در سایت قرار می دهد را اندازه گیری کرده و اندازه ی آنها را در صفحه مربوط به محصول درج کند. و این امر کمک شایانی به انتخاب درست سایز در خریدهای اینترنتی می کند. مشتری های عزیز ایرانی هنوز عادت به خریدهای اینترنتی ندارند و شاید با این اندازه های لباس های خود آشنا نباشد . ما بر این باوریم بزودی خرید اینترنتی لباس ، به یک امر معمول تبدیل خواهد شد و با ارائه مشخصات لباس از جمله جنس و رنگ و اندازه ، مشتری به چگونگی خرید لباس بصورت اینترنتی آشنا خواهد شد و به جای صرف وقت و هزینه در خیابان ها و بازارهای شلوغ ، یک خرید مطمئن و آسان خواهد داشت. قطعا دریافت یک بسته پستی حاوی لباسی که خریده اید خیلی لذت بخش خواهد بود و شما طعم شیرین ورود به دنیای جدید و خرید های غیر حضوری را خواهید چشید. برای تمامی موارد زیر می توانید لباس خود بطور صاف روی زمین قرار داده و اندازه گیری کنید و با اندازه های درج شده در سایت مقایسه نمایید. فری سایز

 

 تیشرت و بلوز و تاپ

برای اینگونه لباسها ، قد و عرض کار ( به سانتی متر ) مطابق با شکل زیر درج می شود. یعنی اگر قد یک تیشرت 66 و عرض آن 46 سانت باشد معمولا اندازه تیشرت به این صورت نمایش داده می شود:  46×66 سانتی متر . گاهی اوقات نیز این اعداد جدا درج می شود مثلا نوشته میشود عرض : 46 سانتی متر ، قد: 66 سانتی متر

اندازه های درج شده تقریبا مثبت و منفی یک سانت ضریب خطا دارند. یعنی ممکن است یک سانت بزرگتر یا کوچک تر باشند.

 

 

  پیراهن 

اندازه پیراهن نیز مشابه تیشرت می باشد . ممکن است در برخی از محصولات قد آستین و سرشونه برای انتخاب دقیق تر مشخص شده باشند. اندازه ها بر حسب سانتی متر درج می شوند و ممکن است مثبت و منفی یک سانت ضریب خطا داشته باشند .

 

 

  کاپشن سویشرت ژاکت

اندازه کاپشن و سویشرت نیز طبق عکس راهنمای زیر با عرض و قد مشخص شده اند . اندازه ها در سایت بر حسب سانتی متر درج می شوند و ممکن است مثبت و منفی یک سانت ضریب خطا داشته باشند .

 

 

 شلوار و شلوارک 

برای شلوار ، معمولا قد شلوار و عرض آن درج می شود. برای برخی شلوار ها اندازه فاق نیز درج می شود. عرض شلوار به دو صورت ممکن است تعیین شود. یا عرض باسن در حالت معمول درج می شود یا عرض باسن در حالت تا شده … عکس زیر این دو حالت را به شما نشان می دهد.

 

√ سایز شلوار : تا به حال در خرید شلوار خود معمولا با سایزهایی مانند 38 ، 40 ، 42 و الی …  آشنایی داشته اید. گاهی همان شلواری که سایز 40 برای شما مناسب است فروشنده به شما سایز 32 می دهد و داخل شلوار نیز 32 درج شده است و اندازه می باشد. این به خاطر مقیاس های متفاوت هر تولید کننده یا کشور است که بر اساس سانتی متر یا اینج یا دور کمر یا طول کمر و غیرو … اندازه ها را درج کرده اند. اکثر کشورها اندازه های خاص خود را دارند. به دلیل اینکه هم با تولیدات کشورهای دیگر و هم تولیدات داخلی مواجه هستیم بنابراین با سایزها و مقیاسهای متقاوت روبرو می شویم.

√  ما برای سهولت انتخاب شما در سایت لباس ها،  از یک استاندارد در مورد شلوار ها استفاده کرده ایم. مثلا اگر گفته میشود شلواری مناسب سایز 40 است یعنی اگر آن شلوار را رو زمین بگذارید و مطابق عکس بالا، قسمت کمر را اندازه بگیرید 40 سانتی متر می باشد ( فقط طول کمر نه دور کمر ) .

√  بالای برخی از شلوارها کشی هستند ( اکثر شلوارهای اسلش اینگونه هستند ) در اینگونه شلوارها مثلا گفته شده : مناسب سایز 38 تا 42  ، چرا که به دلیل کشی بودن بالای شلوار مناسب چندین سایز می شود.

√  اگر میخواهید ببینید چه سایزی بر حسب اندازهای ما مناسب شما می باشد. یک شلوار رسمی ( مثلا جین یا کتان ) خود را در حالی که دکمه بالای آن بسته است را روی زمین بگذارید و کمر آن را ( مطابق با شکل بالا، طول کمر نه دور کمر ) اندازه بگیرید. اگر مثلا 46 سانتی متر شد . یعنی سایز مناسب شما در سایت ما 46 سانتی متر است.

فری سایز

 

 

 راهنمای سایز شورت

ممکن است در برخی از شورت های موجود در سایت ، راهنمای سایز ، همراه با عکس در خود محصول موجود باشد. اما اگر فقط عرض شورت در قد شورت به سانتی متر درج شده بود اندازه ها مشابه با عکس های زیر هستند.

 

 

 فری سایز

فری سایز یا فیری سایز ( Free Size ) معمولا به لباسهایی گفته می شود که به دلیل خاصیت پارچه کمی حالت کش دارد و به چندین سایز اندازه می شود. از این واژه بیشتر برای لباس های زنانه استفاده می شود. مثلا وقتی می گوییم تاپ شلوارکی فری سایز می باشد یعنی به سایز 36 تا 42 اندازه می شود. طبعا برای سایز 36 کمی راحت و برای سایز 42 کمی جذب تر خواهد بود. در برخی از لباس ها مانند مارک های معروف ترکیه ، فری سایز در یک یا دو و یا حتی سه اندازه ارائه می شود. یعنی مثلا فری سایز  اسمال و مدیوم ( S-M )  که برای سایز 36 تا 42 مناسب است و فری سایز لارج و ایکس لارج ( L-XL ) که برای سایز 40 تا 46 مناسب است. در فروشگاه اینترنتی لباس ها ، محصولاتی که فری سایز باشند در توضیحات محصول مشخص شده اند.

همچنین در این فروشگاه لباسهای سایز بزرگ مردانه عرضه می گردد برای مشاهده مدل های سایز بزرگ کلیک کنید

 خرید اینترنتی لباس را شروع کنید :

شاید در دفعات اول ، خرید اینترنتی لباس کمی برای شما مشکل باشد. اما با یک بار خرید و کسب تجربه ، خرید لباس به صورت اینترنتی بسیار لذت بخش خواهد بود. شروع کنید و با دنیای پیشرفته امروزی ، همگام شوید.

استفاده و کپی برداری از کلیه مطالب و محتویات این سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.

 

 


نام کاربری


کلمه عبور


فراموشی کلمه عبور

برای خرید لباس زنانه باید سایز مناسب را انتخاب کنید .فری سایز

برای اینکه بتوانید در خرید های اینترنتی سایز مناسب را برگزینید ما به شما چند نکته میگوییم . 

اول اینکه بدانید که لباس زنانه فری سایز یعنی چی ؟ 

خرید لباس زنانه فری سایز به این معناست که اگر سایز لباس های مهمانی شما تا ۴۲ است میتوانید از لباس های فری سایز انتخاب کنید . 

لباس هایی که از طرف کادولند سایز بندی های بزرگتر از ۴۲ اعلام می شود ، به این معناست که لباس ۲ سایز یا بیشتر دارد . 

تمام لباس ورزشی هایی که در کادولند به فروش میرسد ۲ سایز دارد . 

سایز ۱ از سایز ۳۶ تا ۴۰ و سایز ۲ از ۴۲ تا ۴۶ .

اما برای لباس مجلسی کمی این سایز بندی دقیق تر می شود که لازم است دقیق تر سفارش دهید . 

ترتیب سایز بندی ها به شرح زیر است : 

سایز ۱ : ۳۶ و ۳۸ . 

سایز ۲ : ۴۰ و ۴۲ . 

و سایز ۳ : ۴۴ و ۴۶ .

اما برای خرید از کادولند چه چیزی لازم است ؟ 

فقط و فقط لازم است که سایز یک لباس مجلسی که کاملا اندازه شماست به کارشناسان فروش اعلام کنید .

 

 

بازخورد: چگونه لباس متناسب با اندام خود بپوشیم؟ | کادولند : خرید لباس زنانه | پیراهن مجلسی | لباس ورزشی

نام شما *

ایمیل شما *

وب سایت

دیدگاه شما


ارسال دیدگاه

ka2landdotcom
اینستاگرام کادولند

ست تیشرت شورتک اسپرت.
مدل : ب

ست تاپ و شلوارک اسپرت .
مدل :

ست مانتو و شلوار اسپرت
جنس :

ست مانتو + شلوار اسپرت .
جنس :

ست تاپ شلوار اسپرت ❤️😍.
مد

مانتو و شلوار اسپرت❤
جنس : غ

پیراهن تک👕👒
جنس : نخ صد در

ست تیشرت شلوار اسپرت ❤️😍.

ست تیشرت شلوار اسپرت ❤️😍.

Load More…

Follow on Instagram

اینستاگرام کادولند

نمادهای اعتماد کادولند

تمامی حقوق این سایت برای کادولند و مدیران آن محفوظ است.

طراحی و کدنویسی اختصاصی توسط وبدینو.

دسته ها

دسته‌ای یافت نشد !

فروشنده‌ها

پاساژها

فری سایز

آرایشی

بهداشتی

عطر

دسته ها

دسته‌ای یافت نشد !

فروشنده‌ها

پاساژها

سایر دسته بندی ها (مجموع: 528,298 لباس)

محصولات با برچسب:

پوشاک سایز بزرگ برگ

285 هزار تومان

پوشاک سایز بزرگ برگ

285 هزار تومان

پوشاک سایز بزرگ برگ

285 هزار تومان

فروشگاه اینترنتی نصف جهان

265 هزار تومان

پوشاک سایز بزرگ برگ

285 هزار تومان

وانیا شاپ

205 هزار تومان

آفرتک

152 هزار تومان

پوشاک سایز بزرگ برگ

285 هزار تومان

فروشگاه اینترنتی نصف جهان

231 هزار تومان

هانی رز

168 هزار تومان

فروشگاه اینترنتی جین شانل

93 هزار تومان

مزون اسرا

204.82 هزار تومان

فروشگاه اینترنتی نصف جهان

فری سایز

153 هزار تومان

مزون یاس(ارسال رایگان )

169 هزار تومان

فروشگاه اینترنتی جین شانل

93 هزار تومان

آفرشیک

299 هزار تومان

مزون یاس(ارسال رایگان )

122 هزار تومان

پُرُوِ

268 هزار تومان

مزون اسرا

289.1 هزار تومان

مزون شایدا

285 هزار تومان

خانه مد آرزو

450 هزار تومان

mc women

178 هزار تومان

غزال

45 هزار تومان

Hhhhj

170 هزار تومان

sateen_mod

199 هزار تومان

فروشگاه اینترنتی نصف جهان

214 هزار تومان

فروشگاه اینترنتی نصف جهان

227 هزار تومان

فروشگاه اینترنتی نصف جهان

175 هزار تومان

Venice__showroom

239 هزار تومان

فروشگاه اینترنتی نصف جهان

229 هزار تومان

فروشگاه اینترنتی نصف جهان

279 هزار تومان

وانیا شاپ

295 هزار تومان

مزون یاس(ارسال رایگان )

99 هزار تومان

وانیا شاپ

199 هزار تومان

Newlady_sport

52 هزار تومان

مزون اسرا

195.02 هزار تومان

لباس زیر سایز بزرگ برگ

قیمت:تماس بگیرید

مزون اسرا

195.02 هزار تومان

مزون آفرکفش

113 هزار تومان

مزون یاس(ارسال رایگان )

195 هزار تومان

پوشاک زنانه هانا

40 هزار تومان

فروشگاه اینترنتی نصف جهان

253 هزار تومان

مزون آفرکفش

113 هزار تومان

Newlady_sport

49 هزار تومان

پوشاک سایز بزرگ برگ

80 هزار تومان

mc women

248 هزار تومان

بانوی ایرانی

158 هزار تومان

هانی رز

178 هزار تومان

فروشگاه اینترنتی نصف جهان

265 هزار تومان

بوتیک آرمانی

75 هزار تومان

تن ناز مزون

145 هزار تومان

بازار آنلاین

143 هزار تومان

تجربه کاربری بهتر در اپلیکشین بوتیک

از تخفیف ها و محصولات خاص زودتر از دیگران آگاه شوید

بوتیک

دسترسی سریع

فروشنده پوشاک هستید ؟

به جمع 7500 فروشنده پوشاک سایت بوتیک بپیوندید

دریافت اپلیکیشن بوتیک

فروشنده پوشاک هستید ؟

به جمع بیش از 8000 فروشنده پوشاک سایت بوتیک بپیوندید

دریافت اپلیکیشن بوتیک

“بوتیک” محصول دانش بنیان شرکت آوای شاهکار تجارت آریا

ورود/عضویت

دسته ها

دسته‌ای یافت نشد !

فروشنده‌ها

پاساژها

فری سایز

آرایشی

بهداشتی

عطر

دسته ها

دسته‌ای یافت نشد !

فروشنده‌ها

پاساژها

سایر دسته بندی ها (مجموع: 528,298 لباس)

محصولات با برچسب:

خانه مد آرزو

450 هزار تومان

پوشاک سایز بزرگ برگ

285 هزار تومان

پوشاک سایز بزرگ برگ

285 هزار تومان

پوشاک سایز بزرگ برگ

285 هزار تومان

پوشاک سایز بزرگ برگ

285 هزار تومان

غزال

45 هزار تومان

پوشاک سایز بزرگ برگ

285 هزار تومان

وانیا شاپ

295 هزار تومان

فروشگاه اینترنتی نصف جهان

265 هزار تومان

مزون یاس(ارسال رایگان )

99 هزار تومان

وانیا شاپ

199 هزار تومان

وانیا شاپ

205 هزار تومان

آفرتک

فری سایز

152 هزار تومان

mc women

178 هزار تومان

پوشاک سایز بزرگ برگ

80 هزار تومان

Newlady_sport

52 هزار تومان

فروشگاه اینترنتی نصف جهان

231 هزار تومان

هانی رز

168 هزار تومان

فروشگاه اینترنتی جین شانل

93 هزار تومان

مزون اسرا

204.82 هزار تومان

مزون اسرا

195.02 هزار تومان

فروشگاه اینترنتی نصف جهان

153 هزار تومان

مزون یاس(ارسال رایگان )

169 هزار تومان

لباس زیر سایز بزرگ برگ

قیمت:تماس بگیرید

فروشگاه اینترنتی جین شانل

93 هزار تومان

مزون اسرا

195.02 هزار تومان

مزون آفرکفش

113 هزار تومان

آفرشیک

299 هزار تومان

مزون یاس(ارسال رایگان )

122 هزار تومان

مزون یاس(ارسال رایگان )

195 هزار تومان

پوشاک زنانه هانا

40 هزار تومان

مزون آفرکفش

113 هزار تومان

پُرُوِ

268 هزار تومان

Newlady_sport

49 هزار تومان

مزون اسرا

289.1 هزار تومان

مزون شایدا

285 هزار تومان

Hhhhj

170 هزار تومان

بوتیک آرمانی

75 هزار تومان

فروشگاه اینترنتی نصف جهان

227 هزار تومان

فروشگاه اینترنتی نصف جهان

175 هزار تومان

mc women

198 هزار تومان

Venice__showroom

239 هزار تومان

فروشگاه اینترنتی نصف جهان

229 هزار تومان

فروشگاه اینترنتی نصف جهان

279 هزار تومان

mc women

138 هزار تومان

mc women

148 هزار تومان

mc women

138 هزار تومان

هانی رز

115 هزار تومان

پوشاک زنانه هانا

38 هزار تومان

پوشاک زنانه هانا

70 هزار تومان

بازار آنلاین

143 هزار تومان

پنگوئن

28 هزار تومان

تجربه کاربری بهتر در اپلیکشین بوتیک

از تخفیف ها و محصولات خاص زودتر از دیگران آگاه شوید

بوتیک

دسترسی سریع

فروشنده پوشاک هستید ؟

به جمع 7500 فروشنده پوشاک سایت بوتیک بپیوندید

دریافت اپلیکیشن بوتیک

فروشنده پوشاک هستید ؟

به جمع بیش از 8000 فروشنده پوشاک سایت بوتیک بپیوندید

دریافت اپلیکیشن بوتیک

“بوتیک” محصول دانش بنیان شرکت آوای شاهکار تجارت آریا

ورود/عضویت

سبد خرید شما خالی است.

سبد خرید شما خالی است.


نمایش 1–15 از 40 نتیجه


جوراب

جوراب پارازین زنانه

فری سایز


جوراب

جوراب شیشه ای فانتزی


جوراب

جوراب مچی زنانه پاپیون دار


دخترانه

شورت فانتزی پلنگی کشی


جوراب

جوراب مچی زنانه زنجیردار


تابستانی

شورت کاغذی فاق نخی


زنانه

شورت گیپور فانتزی فاق نخی


دخترانه

شورت مودال فانتزی گیپور دار


زنانه

شورت فانتزی پشت باز قلبی


شورت

شورت مردانه فانتزی پادار مودال


زنانه

شورت گنی بلند طرح K


زنانه

شورت فانتزی گنی بلند


تیشرت شلوارک

ساق ساده شیشه ای


جوراب شلواری (زنانه)

جوراب شلواری کنار طرح دار


جوراب شلواری (زنانه)

جوراب شلواری طرح ضربدری

فروشگاه اینترنتی آرام دل با هدف فراهم آوری نیازهای مشتریان در زمینه پوشاک در سال 1397 تاسیس شده است .این فروشگاه توسط یک تیم جوان با هدف ارائه مستقیم ، بی واسطه و ارزان پوشاک ایرانی از تولیدکننده به دست مصرف کننده شروع به کار نموده است .

خط مشی ما  ارائه و فروش مستقیم پوشاک ایرانی با کیفیت ، با رعایت موازین اخلاقی ، صداقت و انصاف ، در راستای پوشش دادن و حمایت از تولید کننده داخلی و رسیدن به  رضایت و سلامت مشتری می باشد .

📲 09357100259

☎ 021-56431684

📧 [email protected]

آدرس: رباطکریم – خیابان شهدا – کوچه شاهد 32 – پلاک 31 

قوانین فروشگاه

فری سایز

 

Want an easier way to login?

Get a magic link sent to your email that will sign you in instantly!

Email Magic Link

Login with username and password

Login with a Magic Link

تخفیف ویژه و ارسال رایگان برای خرید های بالای 100 هزار تومان رد کردن


کد تایید *


نام کاربری یا آدرس ایمیل *


گذرواژه *

مرا به خاطر بسپار

ورود


گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟آدرس ایمیل *

یک رمز به شماره همراه شما فرستاده خواهد شد.


نام *


ایمیل *


کد تایید *


عضویت

فری سایز
فری سایز
0

خرید پماد خشخاش
خرید کرم گلدن کویین
خرید صابون صندل
صابون صندل
خرید ژل شاخکی آلوئه ورا
خرید گین اپ
خرید شامپو تریاک

  • خرید گین اپ 48000 تومان
  • پودر جلبک بلوبری
  • خرید شامپو تریاک دکتر اسکین
    خرید صابون تریاک

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.