دسته‌ها
پستها

روانشناس آبادان

روانشناس آبادان
روانشناس آبادان

یا نام متخصص را جستجو کنید

روانشناس کیست؟

روانشناس کسی است که فرایندهای ذهنی و رفتار انسان‌ها را از طریق مشاهده، تفسیر و ثبت نحوه ارتباط افراد با یکدیگر و محیط پیرامون‌شان، بررسی می‌کند. روانشناسان سعی دارند که سلامت و رفاه ذهنی همه افراد، اعم از خانواده‌ها، گروه‌ها و جوامع مختلف را تضمین کنند.

روانشناس، یک متخصص آموزش‌دیده است که در زمینه تحقیقات، آزمایشات و رسیدگی به چالش‌های عاطفی و روانی بیماران فعالیت می‌کند. مشاور و روانشناس خوب در هر زمینه ای می تواند خدمات خود را در مراکز مشاوره، بیمارستان ها یا مطب متخصص ارائه کنند. برخی مراکز به شکل اختصاصی مرکز مشاوره ازدواج هستند.

روانشناسان خدمات متنوعی را به مردم ارائه می‌کنند:روانشناس آبادان

تحصیلات و مدرک روانشناسان

اخذ مجوز کار، مستلزم داشتن مدرک دکترا (Ph.D. ،Psy.D. و Ed.D.) و گذراندن یک دوره دو ساله در یک مرکز خدمات بالینی است. روانشناسان، بیش از هر متخصص دیگری در زمینه روانشناسی و خدمات روان درمانی، تحصیل کرده و آموزش می‌بینند. دکتر روانشناس خوب می تواند با تخصص خود مسائل زیادی را حل کند.

از زیرشاخه های اصلی روانشناسی در ایران، می‏توان روانشناسی بالینی و روانشناسی عمومی و روانشناسی کودکان استثنائی را نام برد.

روانشناس بالینی

فعالیت اصلی روانشناسان بالینی شامل تست‏ های روانشناسی، ارزیابی و تشخیص مشکلات روانی، روان درمانی، تحقیق در زمینه کشف راه‌های بهبود سلامتی، تدریس و مشاوره می‌شود. روانشناسان بالینی در اماکن مختلف، از جمله بیمارستان‎ها، کلینیک‌های بهداشت روانی، مطب‌ها، مدارس ابتدایی و متوسطه، برنامه‌های توانبخشی کارکنان و شرکت‌ها فعالیت دارند. روانشناسان بالینی می‏توانند در زمینه های کودک و نوجوان و یا خانواده، آموزش‏ های تخصصی لازم را ببیند و در هر یک از این حیطه ها، تخصصا مشغول به کار درمان شوند.

سایت پزشک خوب با استفاده از بهترین روانشناس در هر شهر، مشاوره روانشناسی را برای حل معضلات و اختلالات مراجعان به کار می گیرد. در همین راستا لیست روانشناسان در هر شهر قابل مشاهده و انتخاب است.

جعفر نیک نظر 

مهری فرخ زاده 

مرجان جوی 

زینب سلیمانی 

مریم مکتوفی 

تمامی آدرس ها را بر روی نقشه می توانید مشاهده کنید

loading…

جستجو بر حسب نام متخصص

لیست تخصص ها

آیا شما یک پزشک خوب هستید؟

تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ است و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

نوبت دهی مراکز روانشناسی آبادان – روانشناس خوب در آبادان – بهترین روانشناس آبادان – بهترین مراکز روانشناسی آبادان – زوج درمانی در آبادان – دکتر روانکاوی در آبادان – دکتر اختلال میل جنسی در آبادان – درمان نعوظ مردان – انزال زودرس و دیررس – اختلال برانگیختگی جنسی مردان و زنان – دیسپارونی – مقاربت دردناک – اعتیاد جنسی – ترک خودارضایی – دکتر واژینیسموس در آبادان – زوج درمانگر خوب در آبادان – روانشناس عالی در آبادان – مشاور زندگی – مشاوره ازدواج – مشاوره خانواده

لطفا کمی لبخــند بزنیــد 😉

دکتریاب، درحال پردازش درخواست شما 😍 است

به دنبال برترین دکتر روانشناس خوب در آبادان هستید؟ پزشکان میهن پزشک را مشاهده, اینترنتی نوبت و مشاوره بگیرید.

لیست آدرس و تلفن بهترین روانشناس خوب در آبادان را به همراه مشاوره آنلاین و نوبت دهی مشاهده کنید.
خدماتی که روانشناس در آبادان می تواند به شما ارائه بدهد شامل مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره طلاق، زوج درمانی، سکس تراپی، مشاوره رابطه جنسی زوجین، مشاوره کودک و نوجوان، فرزندپروری، انواع مشکلات ناخن جویدن، بیش فعالی، نقص توجه، سکسولوژی، اختلالات یادگیری، اوتیسم ، کاردرمانی، گفتاردرمانی، نوروفيدبک، افزایش اعتماد به نفس، درمان انواع اضطراب، افسردگی، وسواس و مشاوره تحصیلی و شغلی می باشد که لیست بهترین روانشناس در آبادان را در این صفحه مشاهده می کنید. علاوه بر معرفی کامل پزشکان، از دکتر ها و متخصصین عضو میهن پزشک می توانید اینترنتی نوبت مطب بگیرید، مشاوره آنلاین و مشاوره تلفنی داشته باشید.

برای آشنایی بیشتر با روانشناس بهتر است بدانید درون هر فردی پر از رمز و راز های گوناگون است. هرکدام از ما سعی می‌کنیم نیمه تاریک وجود خود را از دیگران پنهان کنیم، همین باعث می‌شود مشکلاتی در روح و روان ما بوجود بیاید. مشکلاتی مانند استرس، افسردگی، ترس بیش از حد یا همان فوبیا، مشکلات خانوادگی، اعتیاد، اختلالات اشتها، اختلالات وسواس و … . در این مواقع یک روانشناس می‌تواند کمک کند تا مشکلات خود را حل و با آرامش بیشتری زندگی کنیم.

روانشناس خوب در آبادان, بهترین روانشناس در آبادان, بهترین مراکز روانشناسی در آبادان, زوج درمانی در آبادان, دکتر روانکاوی در آبادان, دکتر اختلال میل جنسی در آبادان, زوج درمانگر خوب در آبادان, روانشناس عالی در آبادان, مشاوره خانواده در آبادان

 آیا شما پزشک هستید؟  ثبت نام پزشک جدید

میهن پزشک از سال ۱۳۹۰ در راستای ارائه خدمات اینترنتی برای پزشکان و بیماران در سراسر ایران فعالیت میکند.


روانشناس آبادان


© 2020

کلیه فعالیت های این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است

مشاوره خانواده و ازدواج -روانشناس-روانپزشک02122715886

مشاوره ، روانشناسی ، روانپزشکی نیاوران02122728904

مشاوره و روانشناسی در آبادان
تلفنی رایگان خدمات روانشناسی آبادان – مشاوره آبادان – روانپزشکی آبادان – آرامش درمانی آبادان – هیپنوتیزم درمانی آبادان – مجوز ۶۶۰۷۲ – -☎️ ۰۲۱۲۲۷۱۵۸۸۶ -۰۹۱۲۳۲۴۵۵۱۰ –۰۲۱۲۲۷۲۸۹۰۴-۰۲۱۲۶۸۵۲۹۵۶–۰۲۱۲۶۸۵۲۹۴۶
بهترین مشاور و روانشناس خانواده و ازدواج ❤️❤️❤️??? مشاوره آنلاین – مشاوره حضوری، تلفنی – اعصاب و روان نوروفیدبک- بایوفیدبک-
?????????????
تحت نظر متخصص اعصاب و روان_ متخصص روانشناسی – متخصص مشاوره – مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره قبل از ازدواج – مشاوره نوجوان، مشاوره کودک – درمان افسردگی، وسواس، استرس، بیش فعالی – اختلالات یادگیری – مشاوره تحصیلی- کنترل خشم – درمان اتیسم
– – ???? ?????????
مطالب آموزنده و درمان در سایت : https://ravanshenasa.com
و اینستاگرام ما ? @DR.RAVANSHENAS1
خیابان نیاوران چهارراه مژده نبش نجابت جو پلاک ۳۵۲ طبقه دوم شمالی ۰۲۱۲۲۷۱۵۸۸۶- – ۰۹۱۲۳۲۴۵۵۱۰–۰۲۱۲۲۷۲۸۹۰۴-۰۲۱۲۶۸۵۲۹۵۶–۰۲۱۲۶۸۵۲۹۴۶
telegram.me/ravanshenasiii
https://t.me/ravanshenasiiii
مشاوره خانواده و ازدواج، مشاوره کودک ، مشاوره قبل از ازدواج- مشاوره خواستگاری- مشاوره نوجوان – مشاوره شغلی- مشاوره تحصیلی- مشاوره بازرگانی- تنظیم خانواده–۰۲۱۲۶۸۵۲۹۵۶–۰۲۱۲۶۸۵۲۹۴۶ ۰۲۱۲۲۷۱۵۸۸۶—۰۲۱۲۲۷۲۸۹۰۴-۰۹۱۲۳۲۴۵۵۱۰
آدرس: تهران- خیابان نیاوران- چهارراه مژده- نبش نجابت جو- پلاک ۳۵۲- طبقه ۲ شمالی – طبقه فوقانی بانک پاسارگاد
روانشناسی ، روانپزشکی- زوج درمانی- مشاوره طلاق-
مشاوره و روانشناسی- مشاوره خانواده و ازدواج
http://moshaverehezdevaje.com
مشاوره و روانشناسی- مشاوره خانواده و ازدواج
https://ravanshenasa.com
مشاوره و روانشناسی- مشاوره خانواده و ازدواج
http://khanevadehh.com
مشاوره و روانشناسی- مشاوره خانواده و ازدواج
https://ppsyc.com
آدرس: مشاوره و روانشناسی کودک منطقه ۱- نیاوران چها رراه مژده نبش نجابت جو پلاک ۳۵۲ طبقه ۲ شمالی بانک پاسارگاد
مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره خانواده و ازدواج ۲۲۷۱۵۸۸۶-۲۲۷۲۸۹۰۴
مشاوره کودک و نوجوان- ۲۲۷۲۸۹۰۴-۲۲۷۱۵۸۸۶
زوج درمانی توسط متحصص مشاوره ۲۲۷۲۸۹۰۴-۲۲۷۱۵۸۸۶
روان درمانی-۲۲۷۲۸۹۰۴
هیپنوتراپی-۲۲۷۲۸۹۰۴
مشاوره شغلی- ۲۲۷۱۵۸۸۶
مشاوره تحصیلی- ۲۲۷۲۸۹۰۴
روانپزشک-۲۲۷۱۵۸۸۶
روانشناس- ۲۲۷۱۵۸۸۶
روانکاوی-۲۲۷۲۸۹۰۴
آرامش درمانی-۲۲۷۲۸۹۰۴

آدرس:
ایران – خوزستان – آبادان – آبادانخیابان امیری – خیابان پرویز�%۸

تلفن:
0901-444-2103

آدرس:
ایران – خوزستان – آبادان – آبادان خیابان امیری – خیابان پرویزی – روبروی داروخانه دکتر خلیلی – مجتمع دهکده سلامت جم – طبقه ۵ – واحد ۵۰۶ ۰۹۳۸-۷۵۷-۶۲۶۴

تلفن:
0938-757-6264

آدرس:

ایران – خوزستان – آبادان – آبادانخیابان امیری – خیابان پرویز�%۸
روانشناس آبادان

آدرس:

ایران – خوزستان – آبادان – آبادان خیابان امیری – خیابان پرویزی – روبروی داروخانه دکتر خلیلی – مجتمع دهکده سلامت جم – طبقه ۵ – واحد ۵۰۶ ۰۹۳۸-۷۵۷-۶۲۶۴

مرکز مشاوره روانشناسی آبادان, به  بررسی یک رویه عمومی و تخصصی اراعه دهنده خدمات بهداشتی در روانشناسی حرفه ای می پردازد. این مشاوره روانشناسی در آبادان  بر اینکه چگونه افراد به طور شخصی و در روابط خود در تمام سنین کار کنند متمرکز است.

کلمات کلیدی(  بهترین مرکز مشاوره|مشاوره روانشناسی در آبادان |مشاوره  )

زمان مطالعه تخمینی : ۶ دقیقه

مشاوره روانشناسی, به مشکلاتی از قبیل, سلامت عاطفی, اجتماعی, کار, مدرسه و سلامت جسمانی افراد در مراحل مختلف زندگی خود می پردازد, و مشاوره روانشناسی به این افراد در برخورد با این مساعل کمک می کند تا سلامت خود را بهبود بخشیده, و احساسات پریشانی آنها را کاهش دهند و بحران ها را حل کنند. آنها هم چنین ارزیابی, تشخیص و درمان علاعم شدید روانی را ارعه می دهند.

مشاوره روانشناسی مشکلات مربوطه را از دیدگاهای مختلف مورد بررسی قرار می دهند.روانشناس آبادان

مشکلاتی مربوط به نگرانی های مربوط به مدرسه و کار را که ممکن است برای مردم آبادان پیش بیاید را موردد بررسی قرار می دهد.

تصمیم گیری در مورد حرفه و کار, و مقابله با انتقال مدرسه, مقابله با کار و بازنشستگی

مشکلات ارتباطی, از جمله مشکلات زناشویی و خانوادگی

مدیریت استرس و مقابله با حوادث منفی زندگی

مشکلات سازمانی

مقابله با سازگاری با معلولیت های فیزیکی, بیماری یا آسیب دیدگی

توسعه هدایت فردی

مشکلات مکرر مربوط به افراد دیگر

اختلالات روانی

از آنجاییکه مردم آبادان بسیار مردمانی خونگرم و دلسوز هستند این مرکز مشاوره روانشناسی را راه اندازی کرده اند که هموظنان آباد انی بتوانند به صورت تلفنی با این مرکز تماس گرفته و راهنمایی های لازم را از مشاوران بگیرند.

روش ها و تکنیک های مورد استفاده در مشاوره روانشناسی شامل موارد زیر می باشد.

مشاوره فردی, خانوادگی, گروهی و روان درمانی

مداخلات بحران, مدیریت فاجعه و تروما

تکنیک های ارزیابی برای تشخیص اختلالات روانی

برنامه ها و کارگاه های آموزشی که آموزش و اطلاع رسانی را به مردم آبادان در مورد مساعل بهداشت روان, مدرسه, خانواده و ارتباطات و مساعل مربوط به محل کار را قبل از این که مشکلاتی در این خصوص برای آنها پیش بیاید به آنها می دهند.

مشاوره با سازمانها

ارزیابی برنامه و نتیجه درمان

آموزش

نظارت بالینی

روش تحقیق برای تحقیقات علمی

مشاوره روانشناسی مجیب بیشتر به بررسی بیماران سالمی که مشکلات روانشناختی دارند می پردازد. کار آنها بیشتر بر مساعل عاطفی, اجتماعی و فیزیکی متمرکز است. که از تنش های معمول زندگی یا مساعل جدی تر مربوط به تنظیمات مدرسه, کار و یا خانوادگی است.

بنابراین کار آنها بیشتر مشتری محور است, کار مشاوران روانشناس, تمرکز بر سلامت و پیشگیری به جای آسیب شناسی است.

مشاوران روانشناس, ممکن است بیماران را برای مساعل مربوط به رابطه, مشورت در مورد مواد مخدر, مشاوره شغلی, سازگاری با تغییرات زندگی و سایر مساعل دیگر ببینند. علاوه بر این به دنبال سنت های انسانی, مشاوره روانشناس ممکن است تمایل به آموزش چند فرهنگی داشته باشد و آموزش جامعتری را اراعه دهد.

مشاوران روانشناس اغلب در دانشگاه های آبادان, به ویژه در مراکز مشاوره دانشگاه, همچنین به عنوان معلم, ناظر و محقق مشغول به کار هستند. بسیاری دیگر از روانشناسان مشاوره نیز در تنظیمات خدمات انسان مانند مراکز بهداشت روان, خدمات خانواده و مراکز توانبخشی در آبادان مشغول به فعالیت می باشند.

مشاوره روانشناسی فرایند توسعه و یادگیری در مورد خود فرد, احساسات, روابطش با دیگران و غیره را می آموزد. در هر نقطه ای از زندگی ممکن است که یک مشکلی ظاهر شود و حضور آن مشکل باعث ناراحتی شما شود در اینجا نیاز است که حتما با مشاوره روانشناس مشکل خود را مطرح نموده و بهترین راه حل را برای آن پیدا کنید.

شما می توانی فرایند های مشاوره روانشناختی را با مشارکت در جلسات به صورت مداوم و بدون وقفه با روانشناس خود پیش ببرید .

مشاوره روانشناس در مرکز مشاوره روانشناسی آبادان, یکی از کارهایی که انجام می دهد این است که ابتدا به شما گوش می دهد, ارزیابی های لازم را انجام می دهد و با تعیین اهداف برای شما به طور حرفه ای در صدد مشکل شما برمی آید.

در این جلسات روانشناختی ابتدا در اولین جلسه, اطلاعاتی درباره مشکلات, احساسات, رفتار, اهداف, گذشته و … جمع آوری می شود. با ارزیابی این اطلاعات با یک رویکرد جامع, یک هدف و روش کار ایجاد و به اشتراک گذاشته خواهد شد.

دریافت مشاوره روانشناسی در مرکز مشاوره آبادان یک انتخاب شخصی است. شما می توانید در هر زمان که نیاز داشتید با مراکز مشاوره تماس بگیرید و با مشاوران صحبت کنید. زیرا ممکن است بعد از یک بحث متقابل بهترین راه حل را بیابید, یا در صورت لزوم شما را به روانشناسان متخصص تر در حوزه مشکلات مربوطه ارجاع می دهند, تا تخصصی تر به مشکل شما رسیدگی شود.

مشاوره شخصی

مشاوره زوجین

مداخله بحران

علاقه, توانایی ها و تست شخصیت

برگزاری کارگاه های آموزشی و سخنرانی می باشد.

روانشناس آبادان

برای مراجعه به مشاوره روانشناس ابتدا لازم است که یک جلسه یا مصاحبه تلفنی با مشاور در مرکز مشاوره روانشناسی آبادان ( مجیب ) برقرار کنیم هدف از این قرار این است که فرصتی را برای شما برای بحث در مورد نگرانی هایتان فراهم آورید تا بتوانید به کمک مشاور به رسیدگی در مورد نگرانی های خود بپردازید. گاهی اوقات یک جلسه کافی نمی باشد و باید بین سه تا هشت جلسه با مشاوره روانشناس در مورد مشکلاتتان ملاقات داشته باشید تا بتوانید رویکرد قابل قبولی را برای رسیدگی به مشکلات خود پیدا کنید. مشاوره معمولا بین ۴۵ تا ۵۰ دقیقه به طول می انجامد.

ما انسان ها برای حل هر مشکلی به یک مشاور احتیاج داریم تا با مشکلا تمان بهتر روبرو شویم و بهترین راه حل ها را برای آنها بیابیم. مرکز مشاوره روانشناسی آبادان با همکاری برترین مشاوران زبده در سراسر کشور همه روزه در خدمت مشتریان عزیز می باشد تا پاسخگوی نیاز های شما در هر ساعتی از شبانه روز باشند.

مزایایی که مرکز مشاوره روانشناسی آبادان (مجیب ) دارد این است که به صورت آنلاین می باشد و شما عزیزان می توانید به راحتی در شهر آبادان که هستید به صورت تلفنی بدون اتلاف وقت با مشاوران در تماس باشید . از مزایای دیگری که مرکز مشاوره مجیب دارد انتخاب مشاوره روانشناس به عهده خودتان است و می توانید در صورت تمایل مشاوره خانم و یا آقا را انتخاب کنید.

امکان تماس در طول روز برای شما برقرار است و هزینه آن هم طبق تعرفه سال قبل می باشد و هزینه اضافی برای شما دربر ندارد.

تماس از طربق تلفن ثابت بدون گرفتن کد یا پیش شماره با شماره ی ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۲ از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی در ایام تعطیل برای شما عزیزان مقدور می باشد.

 

برای مشاوره در این زمینه ، می توانید از سراسر کشور و از ساعت 8صبح الی 12 شب در کلیه ی ایام هفته و حتی روزهای تعطیل با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۲ تماس بگیرید تا روانشناسان متخصص مرکز مشاوره مجیب ، با افتخار پاسخ دهنده ی شما باشند.کد کپچا*

تمامی حقوق برای مرکز مشاوره روانشناسی مجیب محفوظ است.


نام کاربری یا ایمیل


رمز

مرا به خاطر بسپار


سبد خرید شما خالی است.

چگونه کودکم از همبازی شدن با من یا دوستانش سود می برد ؟ این خیلی مهم است که کودکتان ساعت هایی به تنهایی با شما و یا با دوستانش هم بازی شود و کودک از هر دو طریق آموخته های ویژه ای را اندوخته خواهد کرد. از طریق بازی با دوستانش، مهارت های کلامی او…

  به همراه کودکتان لحظه ای آرام در کناری بنشینید و به صدای اطرافتان گوش دهید. در ابتدا فقط … ادامه مطلب…

روانشناس آبادان
روانشناس آبادان
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *